Menu

Služby

Stavby a rekonstrukce na klíč

Jsme schopni zajistit kompletní výstavbu rodinných domů, menších bytových domů či komerčních objektů na klíč. Stavbu koordinujeme od zpracování projektové dokumentace až po kolaudaci hotové stavby, zároveň nabízíme odbornou poradenskou činnost nad zvolenými typy konstrukcí a vhodnými materiály.

Zednické práce, vnitřní omítky a fasádní systémy

S vlastními zaměstnanci provádíme veškeré zednické práce jako jsou vyzdívky nosných stěn, příček, betonáže základů, věnců, stropních desek, hrubé podlahy, vnitřní štukové i sádrové omítky, stěrky, kontaktní i provětrávané zateplovací systémy budov.

Montované konstrukce a systém suché výstavby

Sádrokartonové podhledy, příčky, předsazené stěny, suché podlahy a akustické minerální podhledy tvoří hlavní objem našich prací dodávaných jako subdodávka větším stavebním firmám. Dále realizujeme nosné konstrukce z tenkostěnných ocelových profilů, včetně jejich následného opláštění, konstrukce z válcované oceli a svařované konstrukce

Zemní práce, inženýrské sítě, komunikace a bourací práce

Pomocí stavební mechanizace realizujeme výkopy základů, terénní úpravy rovinných i svažitých terénů včetně nakládání a odvozu zeminy, zpevněné plochy, pojízdné komunikace, chodníky, demolice objektů, či postupné ruční rozebírání konstrukcí a odstrojování objektů.

Pokládky podlah, obkladačské práce


Položíme či nalepíme Vám koberec, lino, PVC, parkety, vinyl a mnohé další podlahové materiály. Zároveň provádíme interiérové i exteriérové obkladačské práce, dlažby, kompletace zařizovacích předmětů a koupelen.

Vnitřní instalace, vytápění, tesařské, pokrývačské, klempířské a další práce

V těchto profesích úzce spolupracujeme s prověřenými dodavateli, které jsme schopni doporučit, stejně tak jejich práci zaštítit jako generální dodavatel stavby a nést za jejich realizaci záruku.