Avia
Akce Brandýs
Fasáda
Fasáda
buy klonopin without prescription

STAVOMAK s.r.o. nabízí kompletní stavební činnost od A po Z, to znamená od betonových základů až po Vaše nastěhování.

Sádrokartonové systémy

buy soma online

Sádrokartonové podhledy, akustické podhledy, minerální (kazetové) podhledy, příčky, předsazené stěny

 

Zednické práce

Provádíme tyto zednické práce: omítky vnitřní, omítky jádrové, asanační omítky, štukování stěn a stropů, betonáž podlah a základů, zdění zdí, stavění komínů, stavění zdí z kamene do betonu, stavění zdí z kamene na sucho, stavění plotů z kamene i z jiného materiálu, stavění schodů, stavění lešení

Bourací práce

phentermine for sale

Demolice objektů, bourání betonů a živic, demolice staveb i ocelových konstrukcí, rozbíjení armovaných betonů apod., odvoz a úklid demoličního odpadu.

Zemní práce a přípojky

Terénní úpravy: výkopy základů a základových pásů, výkopy pro bazény, terénní úpravy rovinných i svažitých terénů, nakládání a přemísťování zeminy a jiných materiálů, rovnání a svahování terénů, výkopové a zahrnovací práce, hloubení rýh a výstavba inženýrských sítí, demolice objektů, jiné zemní či výkopové práce

Stavby na klíč

buy ativan no prescription

Výstavbu rodinných domů na klíč zajišťujeme od zpracování projektové dokumentace až po kolaudaci hotového domu. Též zajistíme kompletní rekonstrukci bytu včetně návrhu interiéru a zajištění potřebné dokumentace.

Pokládky

Položíme Vám koberec, lino, PVC, parkety, plovoucí podlahu zámkovou dlažbu, dlažbu z žulových kostek, z přírodního kamene, obrubníky, betonovou dlažbu

Konstrukce ze dřevotřísek

ultram online pharmacy

Naše firma je schopna kompletně provést showroomy z dřevotřísek, provizorních příček

Obkladačské práce

Exteriérové obkladačské práce:obklady balkónů a teras, venkovní sokly, obklady bazénů, venkovní dlažby

  ambien for sale

Interiérové obkladačské práce: obklady a dlažby všeho druhu, obklady atypických schodišť, usazení zrcadel, pokládka mozaiky a bombát

Půdní vestavby

Z nevyužitých prostor Vám vytvoříme nové obytné místnosti. Sádrokartonové konstrukce jsou pro půdní vestavby ideálním řešením. Splňují všechny požadavky požární odolnosti. Výhodou je rychlý a suchý proces výstavby. V interiéru vytvoří příjemné klima a zajistí tepelnou izolaci.

Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád jak rodinných tak i bytových domů, s dodávkou kompletního stavebního materiálu. Veškeré námi používané zateplovací systémy jsou certifikované, kvalitní a odzkoušené. Díky dodržování technologických postupů docílíme nejvyšší možnou úsporu při vytápění. Samozřejmostí je také možnost volby finálního barevného odstínu omítky. Nabízíme až 200 druhů barevných odstínů fasád v různé zrnitosti. Samozřejmostí jsou také štukové a břízolitové fasády. Pro dosažení vysokých požadavků na teplenou ochranu budov nabízíme několik variant zateplování izolační vrstvou z pěnového polystyrenu nebo minerální vaty.

Poradenská činnost

Poradíme Vám zejména v oblasti suché vnitřní stavby

Návrhy a dodávky interiéru

buy alprazolam no prescription

Zařízení interiérů je navrhováno podle Vašich potřeb s cílem vytvoření harmonického prostoru sloužící svému účelu.Na přání provádíme realizace různého rozsahu a náročností včetně nadstandardních řešení.

Autodoprava

S nákladním vozidlem AVIA Vám zajistíme odvoz či dopravu materiálu, odpadů, sutin, písku, štěrku, paletovaných i nepaletovaných výrobků.

Nabízíme nejen nižší ceny než většina naší konkurence, ale i vysokou kvalitu a časový plán práce podle Vás.

Copyright (c) Stavomak 2014. All rights reserved.